Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pravé svědectví o půjčce obdržené mezi francouzskými soukromými

(Jana Štěpanová, 28. 1. 2019 18:42)

Jsem Jana Štěpanová ženatá žena se dvěma dětmi, žiji ve Francii ve městě Marseille, ale české národnosti. poprvé jsem se snažil poskytnout půjčku mezi francouzskými jednotlivci a naštěstí jsem narazil na obchodníka Frank Bertona skutečného řečníka ve Francii. díky tomuto pánovi jsem dostal půjčku ve výši 45.000 eur, abych otevřel svou firmu. každý, kdo potřebuje půjčku mezi francouzskými jednotlivci, může kontaktovat tohoto gentlemana. Zde je jeho email:
contact@fianancerapide-pourtous.com

Pongy chief blood pressure symptoms

(AEnuseAddeda, 8. 10. 2018 5:07)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/peut-on-acheter-du-cialis-sans-ordonnance-en-pharmacie/

Momentous Blood Urging - Hypertension

(Akisrurlhese, 28. 7. 2018 10:25)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-portugal/

hledání předků

(Magdalena, 28. 2. 2015 17:22)

Dobrý den,hledám své předky nebo jejich potomky. Jedná se o rod SMRŽŮ,moje prababička Smržová-její otec Václav Smrž z Pohnání.Budu ráda za jakoukoliv informaci. můj kontakt marenkatp@seznam.cz

prosba

(zastupitelstvo, 13. 5. 2013 0:29)

dobrý den,předem se omlouvám,že píšu sem. Ale už delší dobu hledám mou kamarádku z dětství paní Romanu Hesovou Novákovou z Nedvědic.Její manžel je Richard Novák. Pokud jí znáte,at se ozve na:gabule.stysova@seznam.cz....Moc Vám za Vaši ochotu a snahu děkuji. S pozdravem Gabriela štýsová

Svobodnický dvorec v Nedvědicích

(Josef Machula, 31. 1. 2013 17:53)

Dobrý den, na vašich stánkách je zmínka o svobodnickém dvorci. Můžete mi prosím sdělit, kde bych mohl zjistit další podrobnosti o dvorci, jeho majitelích a historii. Zda v zemských deskách, oblastních archivech, kronice nebo matrikách. Předem moc děkuji za jakoukoliv vaši odpověď. S pozdravem Machula

visitor from USA

(Stephanie (Patak) Snyder, 21. 6. 2012 15:58)

On June 11th we arrived in Nedvedice by bicycle from Innsbruck. We came because my grandmother, Marie Patakova, lived there. I was surprised to learn that the Patak family was quite influential in the archetecture of the area. I learned a lot about the local history from the wonderful museum in Sobeslav. They were very helpful in tracing my heritage in Nedvedice and the surrounding area. I found the village to be beautiful and the surrounding countryside was absolutely stunning.
When we left Nedvedice, we rode to Prague (the most beautiful city I have ever seen), but I will never forget the natural beauty of Nedvedice!

šipky

(Michal(Žumpa), 20. 1. 2010 9:16)

Hele tečko prosimte z aktualizuj prosimte celkovou
tabulku rad bych věděl jak na tom sem diky

V září jsme vaši ves navštívili

(Miroslav Pikous, 29. 11. 2009 16:21)

se zájezdem Historického klubu. Viděl jsem, že vaše ves byla Patáků plná, podle pomníku padlých. I když je to pro mě už daleko, mám prošlé skoro všechny vesnice od vás na jih.
www.selskebaroko.cz