Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekDne 7.7.2007 Jsme uskutečnili výlet do moravské Nedvědice,  na slavnosti Perštejnského panství, kam jsme byli pozváni.Po příjezdu nás přivítal Starosta mestyse pan Ing.Vejrosta Pavel, velitel hasičů pan Havránek Miroslav a zastupitelé  mestyse i hasičů. U příležitosti této návštěvi nám bylo umožněno shlédnutí a následná exkurze přehrady VÍR I, která se nachází asi 15km od Nedvědice směrem na Štěpánov nad Svratkou. Tato nádrž je zdrojem pitné vody pro Brno  větší  část Moravy a část Čech. O přehradě jsme se dozvěděli, že původní záměr proč postavit přehradu byl ten, aby se zabránilo případným záplavám a až postupem času vodu začali využívat jako zdroj pro výrobu elektrického energie.

Po zhruba dvou hodinách jsme se vrátili zpět do Nedvědice pod Perštejnem, kde jsme s místními obyvateli prožili krásné odpoledne i večer. Kolem jedenácte v noci byl připraven nádherný ohňostroj, který trval asi 10 minut.

Po půlnoci jsme se rozloučili a autobusem odjeli do  Nedvědice ale v Jižních Čechách.

Tento výlet se mi moc líbil a věřím, že jsem nebyl jediný, komu se tento zájezd do Nedvědice pod Perštejnem líbil.Myslím si, že ti co byli s námi, tak mají na co vzpomínat a těm co tam ještě nebyli tak jen mohu vřele doporučit. JE TO TAM NÁDHERNÉ !!!!!!  

 

Obrazek

Jo jo tak tak tady to jsme MY :-))))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravím

(Wirgulka, 23. 1. 2008 13:00)

Zdravím všecky z těch Vašich českejch Nedvědic:).
Verča z tej moravské:)

Nedvědice

(Stráňa, 9. 7. 2007 10:53)

Byla to fakt parada až na ty kola, jinak super.

Nedvědice

(Zdenka , 8. 7. 2007 21:52)

Bylo to super.

Nedvědice

(aleš , 8. 7. 2007 18:42)

Super výlet a doufám ,že jich bude časem víc a víc.